رئیس کمیته‌های علمی کنگره میرزای نائینی:  کنگره بین‌المللی میرزای نائینی در ۲ کشور ایران و عراق برگزار می‌شود

رئیس کمیته‌های علمی کنگره میرزای نائینی: کنگره بین‌المللی میرزای نائینی در ۲ کشور ایران و عراق برگزار می‌شود

به گزارش مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله میرزای نائینی، رئیس کمیته‌های علمی کنگره بین‌المللی میرزای نائینی، از برگزاری کنگره بین‌المللی میرزای نائینی در دو کشور ایران و عراق خبر داد.

آیت‌الله ابوالقاسم علیدوست رئیس کمیته‌های علمی کنگره بین‌المللی میرزای نائینی در مراسم افتتاحیه دفتر حفظ و نشر آثار میرزای نائینی در جمع خبرنگاران، گفت: بزرگداشت این عالم سترگ در آینده در دو کشور ایران و عراق برگزار خواهد شد.

آیت الله علیدوست ادامه داد: در حال حاضر بیش از ۴۰ جلد از آثار ایشان قرار است به چاپ برسد. این کمترین کاری است که می توان برای نکوداشت این عالم بزرگ انجام داد، البته سعی ما بر این است که تمام آثار میرزای نائینی جمع‌آوری و چاپ شود و امیدواریم اینگونه بتوانیم به ادای حق، شناساندن بیشتر ایشان به حوزه‌های علمیه و دانشگاه‌ها، تکریم علم و عالم و ماندگار کردن نام ایشان و گردآوری تراث اخلاقی و علمی و ارائه الگویی موفق شویم.

وی در پایان بیان کرد: از آنجا که شخصیت علمی و معنوی آیت‌الله میرزای نائینی برجسته است و حتی استاد خیلی از اساتید برجسته علما و فضلا بوده است، لذا از تمامی فرهیختگان و مقامات علمی دعوت می کنیم با دفتر حفظ و نشر آثار علامه نائینی مرتبط و همکاری کنند.

 

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز حفظ و نشر آثار آیت الله میرزای نائینی است .