دیدار رئیس دبیرخانه کنگره بین المللی میرزای نائینی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

دیدار رئیس دبیرخانه کنگره بین المللی میرزای نائینی با مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم

به گزارش دبیرخانه کنگره بین المللی میرزای نائینی، دکتر توکلی رئیس دبیرخانه بین المللی میرزای نائینی با سید موسی حسینی کاشانی مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم دیدار کرد.
این دیدار که در روز چهارشنبه ۲۵ اسفند ماه انجام شد بر لزوم همکاری هرچه بیشتر اداره کل فرهنگ و ارشاد استان قم با دبیرخانه کنگره میرزای نائینی تاکید گردید.
در این دیدار دکتر توکلی رئیس دبیرخانه کنگره میرزای نائینی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص فعالیت های صورت گرفته بر لزوم برگزاری این کنگره به جهت شخصیت والای این فقیه بزرگ تاکید کردند.
در ادامه جناب مهندس حسینی کاشانی به عنوان نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی آمادگی خود را جهت مشارکت در راستای هرچه باشکوه تر برگزار شدن این کنگره اعلام نمودند.
گفتنی است این کنگره به زبان فارسی و عربی هم‌زمان در ایران و عراق برگزار خواهد شد و قبل از برگزاری کنگره، ۱۰ نشست علمی در موضوعات مختلف برگزار می‌گردد و مرکز مدیریت حوزه علمیه و نجف، مرکز مدیریت حوزه خواهران، دفتر تبلیغات، جامعه المصطفی، سازمان فرهنگ و… در برگزاری این کنگره مشارکت دارند.
کنگره میرزای نائینی در نیمه دوم ۱۴۰۲ و همزمان با یکصدمین سالگرد مهاجرت این شخصیت به قم در ۴ بخش کمیته فقه و اصول، قرآن و حدیث، اندیشه سیاسی و سیره وزندگی نامه برگزار می‌شود.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز حفظ و نشر آثار آیت الله میرزای نائینی است .