دبیر علمی کنگره بین‌المللی میرزای نائینی: تمامی آثار آیت الله «میرزای نائینی» چاپ و منتشر می شود

دبیر علمی کنگره بین‌المللی میرزای نائینی: تمامی آثار آیت الله «میرزای نائینی» چاپ و منتشر می شود

مرکز حفظ و نشر آثار حضرت آیت الله میرزای نائینی: آیت الله ابوالقاسم علیدوست رئیس کمیته علمی کنگره بین المللی آیت الله میرزای نائینی گفت: برنامه ریزی شده تا بیش از ۴۰ جلد از آثار علامه نائینی چاپ و در اختیار علاقمندان قرار گیرد.

وی ادامه داد: این کمترین کاری است که می‌توان برای نکوداشت مقام علمی علامه نائینی انجام داد و در تلاش هستیم که تمامی آثار آیت الله میرزای نائینی جمع آوری و منتشر شود.

رئیس کمیته علمی کنگره بین المللی آیت الله میرزای نائینی بیان داشت: برگزاری کنگره علامه نائینی در راستای شناساندن این شخصیت برجسته و عالم بزرگ به حوزویان و دانشگاهیان و در جهت تکریم مقام عالم و علم است.

وی گفت: شخصیت علمی و معنوی آیت الله میرزای نائینی والا است و این عالم بزرگ، استاد بسیاری از اساتید حوزه علمیه، عالمان و فضلا بوده است.

آیت الله علیدوست بیان داشت: از تمامی شخصیت‌های حوزوی، محققان و پژوهشگران دعوت می‌کنیم که با دفتر حفظ و نشر آثار علامه میرزای نائینی همکاری داشته باشند.

مدیر دفتر حفظ و نشر آثار آیت‌الله میرزا محمدحسین غروی نایینی اظهار داشت: بزرگان علم و عمل، تمام اندیشه و فکر خود را در میان آثارشان برای نسل پس از خود ثبت کرده و به یادگار گذاشته اند.

تمام حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به مرکز حفظ و نشر آثار آیت الله میرزای نائینی است .